אודות החברה

חברת מיקוד תקשורת וביטחון

אודות

לקוחות יקרים שלום רב,

מיקוד תקשורת ובטחון נוסדה בשנת 1989 ע"י בני ברוכשטיין. 

החברה מספקת מענה לצרכים השונים בתחום האש, התקשורת והביטחון, תוך סיוע מלא בייעוץ, ליווי, תכנון והקמת פרוייקטים. כבר מתחילת דרכה פעלה מיקוד כחוד החנית בכל הנוגע למערכות מתח נמוך בישראל, התמחות בהתקנה ותפעול שוטף של מערכות אזעקה, גילוי אש, ספרינקלרים, ציוד כיבוי אש, מערכות צילום והקלטה, אינטרקום, תקשורת מחשבים, התרעה על דליפת גז, כריזה ובית חכם. בנוסף, מיקוד תקשורת ובטחון מספקת שירותים של מתן חוות דעת מקצועית באירועי פריצה נידונים בבתי המשפט, טיפול מקיף לקבלת רישיון עסק בתחום גילוי אש וספרינקלרים, אישורי אינטגרציה, מפוחים, שחרור עשן, בדיקות חשמל, דלתות אש, שירותים ומערכות לבתים פרטיים, עסקים ומפעלים.

אנחנו בחברת מיקוד מאמינים כי מקצועיות וחדשנות הן שמבדילות אותנו מיתר המתחרים, אנו עובדים עם הציוד המתקדם בשוק ובכך מבטיחים ללקוח את השירותים והתוצאות הטובים ביותר. אנו עובדים בתקנים וההסמכות הרלוונטיות, מבצעים עבודות מסביב לשעון בכל חלקי הארץ. החברה בעלת תו התקן ISO 9002.

אנו רואים את שירות הלקוחות כערך עליון, מענה זריז ויסודי לכל בעיה, ביצוע הפרויקטים אמון בידיהם של טכנאים מוסמכים והשירות מסביר פנים ואדיב. אצלנו בחברת מיקוד, אנו מאמינים כי כל הלקוחות שווים, בין אם אתה עצמאי בעל עסק קטן, מפעל או רשת חנויות, במיקוד תקשורת ובטחון תזכה ליחס מקצועי וחסר פשרות, החל משלב הייעוץ ועד לשלב הביצוע והתחזוקה.

בין לקוחותינו ניתן למנות את רכבת ישראל, משרדי הממשלה השונים, דואר ישראל, המשביר לצרכן, ניו-פארם,  ועוד מספר רב של חברות ועסקים שהיריעה קצרה מלהכיל.

בנימה מעט אישית חשוב לי לציין כי אנו פועלים רבות למען הקהילה בהתנדבות, שותפים בעשייה ותורמים באופן קבוע לעמותות שונות ביניהן האגודה למען החייל, אקי"ם, האגודה למלחמה בסרטן ועוד

כמנכ"ל החברה, האני מאמין שלי הוא כי כל לקוח גדול כקטן מוזמן להתייעץ ולקבל הכוונה אישית ממני.

אני מזמין אתכם ליצור עמנו קשר דרך הטלפון 1700-502-501 או דרך יצירת קשר

נשמח לראותכם בין לקוחותינו,

בני ברוכשטיין

מנכ"ל החברה

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות