אזעקת אש

מערכת כיבוי אש - אזעקה בזמן שריפה

אזעקת אש היא אחת מהדרכים בהם בתי עסק וארגונים שאינם מאוישים בכל שעות היממה ושבעה ימים בשבוע, יכולים להיות מוגנים מפני פריצתה של אש. מאחר וגילוי מוקדם ככל האפשר של האש, מבטיח את צמצום הנזקים העתידיים העלולים להיגרם ככל שניתן, חשוב שלא להקל ראש באופציה של אזעקת אש אשר מחוברת למוקד של חברה חיצונית או […]

אזעקת אש היא אחת מהדרכים בהם בתי עסק וארגונים שאינם מאוישים בכל שעות היממה ושבעה ימים בשבוע, יכולים להיות מוגנים מפני פריצתה של אש. מאחר וגילוי מוקדם ככל האפשר של האש, מבטיח את צמצום הנזקים העתידיים העלולים להיגרם ככל שניתן, חשוב שלא להקל ראש באופציה של אזעקת אש אשר מחוברת למוקד של חברה חיצונית או של אנשי מפתח בארגון. אזעקת אש כזו מיידעת, בשלט רחוק, את הגופים או האנשים הרלוונטיים, על פריצתה של שריפה במתחם של העסק, המפעל או הארגון. אבל לא רק במקרים של גוף עסקי שאינו מאויש יש לאזעקת אש מרוחקת יתרון, אלא גם בגופים בהם מדובר במתחם גדול, במקומות בהם קיימים שטחים או חדרים סגורים שאליהם לא נכנסים עובדים גם בשעות העבודה וכן הלאה.

אזעקת אש

בדומה לאזעקות אשר יוצרת מערכת הזעקה המתריעה על פריצה, גם אזעקת אש צריכה להיות מאומתת בטרם יציאתם של רכבי כיבוי האש למקום. מדינות מסוימות אף לקחו את העניין צעד אחד רחוק יותר, והן מחייבות בעלי עסקים ובתים בקנסות כבדים, כאשר מדובר על מספר גדול של אזעקות שווא. לכן, לרוב, מערכת אזעקת אש תהיה מגובה באמצעי בקרה נוסף (כמצלמות בקרה פנימיות המנטרות את כל המתחם, למשל), כך שהתרעות השווא תצומצמנה למינימום האפשרי.

מתכננים להתחבר למערכת אזעקת אש?

כמו כל דבר בעסק או בארגון, לא כדאי לעשות זאת נקודתית, אלא רק כחלק מפתרון גילוי וכיבוי עשן ואש כולל. אנחנו, אנשי מיקוד תקשורת ביטחון בע"מ יכולים לתפור עבורכם את הפתרון המותאם עבורכם ספציפית, ללא צורך להזדקק לפתרונות אחידים.

מקור מידע:

https://www.gov.il/BlobFolder/policy/directive_550/he/Directive550.pdf

לתיאום פגישת ייעוץ

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

לקבלת ייעוץ ללא עלות