מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום - לדעת מי עומד מאחורי הדלת ?

מערכות אינטרקום – לדעת מי מאחורי הדלת מערכות אינטרקום הינן מערכות תקשורת פשוטות אך יעילות הנותנות לנו מידע אמין בזמן אמת על אנשים המבקשים להיכנס לבית, לבנין או למשרד שלנו- ולבחור אם להכניס אותם או לא. מערכות אינטרקום לבניינים מערכות אינטרקום לבניינים הינן מערכות המוכרות לנו היטב מחיי היום- יום. מערכות אינטרקום אלה מאפשרות שתי […]

מערכות אינטרקום – לדעת מי מאחורי הדלת

מערכות אינטרקום הינן מערכות תקשורת פשוטות אך יעילות הנותנות לנו מידע אמין בזמן אמת על אנשים המבקשים להיכנס לבית, לבנין או למשרד שלנו- ולבחור אם להכניס אותם או לא.

מערכות אינטרקום לבניינים

מערכות אינטרקום לבניינים הינן מערכות המוכרות לנו היטב מחיי היום- יום. מערכות אינטרקום אלה מאפשרות שתי פונקציות עיקריות:

  1. תקשורת- למערכות אינטרקום אלה יש כפתור ייעודי לכל בית בבניין המאפשר תקשורת קלה עם דיירי הבית אשר יכולים לבחור אם לפתוח את הדלת לבניין- או לא.
  2. פתיחה באמצעות סיסמה- מערכות אינטרקום אלה מאפשרות להיכנס לבניין ע"י הקשת סיסמה המוכרת לדיירי הבניין בלבד.

שילוב מערכות אלה מאפשר להגן על הבניין מפני כניסות לא רצויות, זאת ללא מערכות מסורבלות המקשות את הכניסה על דיירי הבניין.

מערכות אינטרקום לבתים פרטיים

מערכות אינטרקום לבתים פרטיים מיועדות בעיקר לבתים המוגנים ע"י חומה או גדר. הפונקציות שלהן זהות לפונקציות של מערכות האינטרקום המיועדות לבניינים, למעט העובדה שיש רק כתובת אחת אליה ניתן לצלצל מאינטרקום זה. מערכות אלה מיועדות לאנשים המעוניינים להגן על בתיהם אבל עדיין להרשות לאורחים שונים להיכנס ללא צורך במפתח או מבלי שהם עצמם יצטרכו לצאת עד השער כדי לפתוח אותו.

מערכות אינטרקום למשרדים

משרדים רבים משתמשים במערכות אינטרקום על מנת להגביל, לסנן ולנטר את הנכנסים אליהם. משרדים ייטו להשתמש במערכות משוכללות יותר כגון מערכת אינטרקום עם מצלמה ומערכות מרובות שלוחות. מערכת אינטרקום עם מצלמה מהוות את הדור הבא באבטחת הבית והבניין. מערכות אלה מאפשרות להציג על צג קטן את פרצופו של המבקש להיכנס- בשידור ישיר. דבר זה מקל על התקשורת ועל זיהויו של המבקש להיכנס.

מערכות אינטרקום- איך לבחור את הנכונה?

מערכות אינטרקום מיועדות למגוון רחב מאוד של שימושים ובהתאם, ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של מערכות אינטרקום בשוק. כדי לבחור את המערכת הנכונה חשוב לעשות מיפוי צרכים מלא יחד עם החברה שממנה אתם מתעתדים לקנות את מערכות האינטרקום, והיא תסביר לכם אילו מערכות עונות על הצרכים שלכם בצורה המיטיבה.

אצלנו במיקוד- תקשורת ואבטחה תמצאו ניסיון, מומחיות והכרה עמוקה עם פתרונות האבטחה והתקשורת הקיימים בשוק. אנו נשמח להסביר לכם את ההבדלים בין מערכות האינטרקום שלנו ולעזור לכם לבחור את מערכת האינטרקום האופטימלית עבור הבית, המשרד או הבניין שלכם.

מערכות אינטרקום - לדעת מי עומד מאחורי הדלת ?

מערכות אינטרקום לבית משותף

מערכת אינטרקום לבית משותף נפוצה כבר שנים רבות – כולנו זוכרים את המערכות המיושנות יותר, עם כפתור הלחיצה, אשר מאפשר להגיע אל כל אחת מהמשפחות הגרות במבנה – הכפתור גורם למערכת להשמיע צלצול, הדיירים יכולים לענות דרך שפורפרת ולפתוח את דלת הכניסה באמצעות לחיצה על כפתור. אז פה ושם, עדיין ניתן לפגוש את המערכות הללו וגם עדיין ניתן לרכוש אותן. אך כיום, לצד אותן מערכת אינטרקום לבית משותף המוכרות, ישנם עוד סוגים רבים של מערכות, מתוחכמים ומתקדמים יותר – ומבוססים על טכנולוגיות מתקדמות. בכדי לבחור מערכת אינטרקום, המספקות את מלוא ההגנה ומאפשרות שימוש קל ונוח, כדאי להכיר את האפשרויות השונות ובסופו של דבר לבצע את הבחירה המתאימה והנבונה ביותר.

מערכות אינטרקום לבית משותף – טכנולוגיות מתקדמות

מערכות אינטרקום המוצעות עבורנו כיום, כוללות מגוון רחב של אמצעים מתקדמים ומתוחכמים כגון קודן: רק דיירי הבית יודעים את קוד הכניסה ורק הם יכולים להיכנס אל שטח הבניין. ישנן מערכות מתקדמות אשר מבוססות על טביעת אצבע (מערכות ביומטריות). מערכות אינטרקום מסוג נוסף, אלו המערכות עם המצלמה המובנית – מה שמאפשר לא רק לשמוע את אותו אדם אשר מעוניין להיכנס לבניין אלא גם לראות אותו ועל ידי כך לוודא שהוא אכן מי שהוא טוען שהוא. ההבדלים בין מערכות האינטרקום באים לידי ביטוי גם בהליך ההתקנה ובחלק מהמקרים, גם במספר חוטי החיווט – ישנן מערכות המבוססות על 2 חוטים בלבד וישנן כאלו המבוססות על 5 חוטים.. מערכת אינטרקום  מגיעות עם עוד מגוון רחב של אפליקציות מתקדמות, אשר תורמות הן לנוחות השימוש במערכות והן לביטחון שאותן מערכות מקנות לכל תושבי הבניין

מערכות אינטרקום לבית משותף – קבלת ההחלטות הנכונות

מגוון האפשרויות הרבות של מערכות אינטרקום לבית, טומן בחובו יתרונות רבים, כאשר בראש ובראשונה הוא מאפשר לבחור מבין החלופות את המערכת אשר תענה בצורה הטובה ביותר על דרישות הדיירים: תקציב, תפעול, התאמה לסוג המבנה וכן הלאה.. לצד היתרונות, יש גם חסרון אחד והוא הקושי להתמקד ולבחור את המערכת המתאימה ביותר מבין כל האפשרויות. במקרה של התלבטות, ניתן תמיד להיוועץ עם איש מקצוע מנוסה אשר מתמחה באופן פרטני בתחום של מערכות אינטרקום לבית משותף. איש מקצוע כזה יחזיק ברשותו את הידע המקצועי אשר יאפשר לו לבדוק את המבנה, להקשיב לצרכים ולדרישות של הלקוחות והתבסס על כל המידע הזה לסייע בבחירה.

מערכות אינטרקום - לדעת מי עומד מאחורי הדלת ?

התקנת אינטרקום לבית משותף

מערכת אינטרקום לבית משותף מהווה כאמצעי חשוב בשמירה על הבטיחות והביטחון בבתים משותפים. באמצעות מערכת אינטרקום ביתי, הדלת של הבניין תהיה נעולה באופן תמידי ודיירי הבית, יכולים לקבל לידיהם את השליטה לגבי האנשים המורשים להיכנס לשטח הבית ולגבי אלו שאינם מורשים לכך – מה שיכול למנוע מצבים בהם פורצים או אנשים לא רצויים יקבלו גישה אל תוך המבנה.

מעבר לתכונות הפונקציונאליות של מערכת אינטרקום, מדובר במערכת אשר משרה תחושה של ביטחון על כל הדיירים – ורק בשביל זה שווה להשקיע במערכת ולהתקין אותה.

ישנם סוגים רבים של מערכות אינטרקום לבית משותף, חלקן בסיסיות יותר וחלקן מבוססות על טכנולוגיה מתקדמת – בכדי לבחור מערכת אינטרקום אשר עונה על כל דרישות הדיירים וכמובן, גם על התקציב אותו מתאפשר להשקיע במערכת, חשוב להכיר את האפשרויות השונות ובסופו של דבר לבחור מבניהן את המערכת הטובה ביותר.

התקנת אינטרקום לבית משותף – סוגים שונים של חיבורים

מערכת אינטרקום לבית משותף ניתנת לחיבור במגוון רחב של סוגי חיבורים ובין היתר: חיבור האינטרקום לאפרכסת – המערכת הקלאסית והמוכרת ביותר – למרות שכיום היא נחשבת ליותר מיושנת, עדיין ניתן להשיג אותה וליהנות מהתועלות שלה. חיבור אינטרקום לקו טלפון – נפוץ יותר במערכות לבתים פרטיים, בצורה כזאת, הצלצול של האינטרקום מגיע לטלפון.

סוג נוסף של חיבור הוא חיבור למסך – מדובר בעצם במערכת אינטרקום עם מצלמה המאפשרת לדיירים לא רק לשמוע את מי שמצלצל אלא גם לראות אותו דרך המסך. קיימים סוגים נוספים של חיבורים לדוגמא: מערכת אינטרקום המחוברת לרשת האינטרנט ועוד..

בשורה התחתונה, בכדי לבצע את הבחירה הטובה ביותר באותה מערכת אינטרקום לבית משותף, חשוב לשים דגש על רמת ההתאמה של המערכת לאותו הבניין, נוחות השימוש במערכת – בסופו של דבר, גם ילדים אמורים לתפעל את אותה מערכת אינטרקום לבית משותף. הפרטים הללו יסייעו לבצע את הבחירה המתאימה ביותר מבין החלופות הרבות המוצעות בתחום.

התקנת אינטרקום לבית משותף – בחירת החברה

בסופו של דבר, ההמלצה היא להקפיד ולבחור בקפידה הן את מערכת האינטרקום המיועדת עבור בית משותף והן את החברה אשר תבצע עבורכם את התקנת המערכת – לעיתים לאיכות ההתקנה יש חשיבות לא פחותה מאשר איכות המערכת עצמה. קבלת ההחלטות הנכונות תאפשר לכם, כמו לכל דיירי הבניין להרגיש ביטחון בידיעה שאתם מוגנים בצורה הטובה ביותר מפני פורצים או אנשים אחרים אשר אינם מורשים להיכנס לשטח הבניין.

אנשים שקראו את הכתבה התעניינו גם ב: רכזת גילוי אש | מערכות אבטחה לבית | מערכות גילוי אש | פתרונות אבטחה

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות