מערכות בית חכם – נוחות ללא פשרות

מערכות בית חכם - נוחות ללא פשרות

בית חכם- המהפכה שמעבר לדלת מערכות בית חכם – בתים חכמים הינם בתים המחוברים למערכות בית חכם. מערכות אלו מאפשרות מגוון רחב מאוד של שימושים כגון הפעלת מכשירים אלקטרוניים מרחוק, ניהול סיכונים כגון דליפת גז והצפות, ואבטחה מיטבית של הבית שלכם באמצעות מערך מצלמות ואזעקות. שליטה מרחוק מערכות בית חכם ייחודיות בכך שהן מאפשרות לכם […]

בית חכם- המהפכה שמעבר לדלת

מערכות בית חכם – בתים חכמים הינם בתים המחוברים למערכות בית חכם. מערכות אלו מאפשרות מגוון רחב מאוד של שימושים כגון הפעלת מכשירים אלקטרוניים מרחוק, ניהול סיכונים כגון דליפת גז והצפות, ואבטחה מיטבית של הבית שלכם באמצעות מערך מצלמות ואזעקות.

שליטה מרחוק

מערכות בית חכם ייחודיות בכך שהן מאפשרות לכם לעשות מהטאבלט, הטלפון או המחשב פעולות יומיומיות שבמצב עניינים רגיל צריך להיות בבית כדי לעשות אותם. מגוון המערכות שניתן להתקין עצום. הבית החכם שלכם יכול להכיל מערכת לשליטה על המזגן, הדוד, התריסים, הטלוויזיה, האורות וכל מכשיר אלקטרוני שתעלו על דעתכם. כך, לדוגמא, אתם יכולים לצאת מהמשרד ולהפעיל את המזגן והדוד כדי שהבית יהיה בדיוק בטמפרטורה הנכונה כשתגיעו הביתה ויחכו לכם מים חמים במקלחת. או, לדוגמא, תוכלו לשכב במיטה ולהפעיל את הטלוויזיה, לעמעם את האורות ולסגור את התריסים- והכל בלחיצת כפתור וללא מאמץ.

בקרה

מערכות בית חכם כוללות גם מערכות בקרה כגון בקרת גז המגנה עליכם מפני דליפת גז, מערכות שנועדו להתריע מפני הצפות, מצלמות אבטחה ואזעקות. מערך זה עוזר לכם להיות בבקרה תמידית על מצב הבית שלכם ולהיות ערים לסכנות או בעיות שעלולות לצוץ. מערכות הבקרה שולחות התרעה לטלפון הנייד שלכם במקרה של אירוע חריג, וכך הבית החכם שלכם עוזר לכם להגן על עצמכם עליו.

אבטחה

אבטחת בתים הינה חשובה ביותר. אנו אוצרים בתוך ביתינו הריקים דברים חשובים ביותר: זיכרונות, תכשיטים, מכשירים אלקטרוניים וכסף. מערכות אבטחה של בית חכם מרשתות בתים במצלמות שיזהו אם נעשתה תנועה חשודה, אזעקות חכמות ששולחות התרעה לטלפון אם הם הופעלו, מערכות כניסה התלויות בטביעות אצבע העוזרות להגן מפני גניבת מפתח או פריצה באמצעות מכשור רגיל לפריצת דלתות ועוד מגוון מערכות אבטחה חכמות. והכל נגיש ובמרחק לחיצה.

למי מיועד הבית החכם?

בית חכם אינו מיועד רק עבור אנשים שבתיהם נבנו עם תשתית בית חכם. אצלנו ב'מיקוד' מציעים התקנת מערכות חכמות לשליטה מרחוק, בקרה ואבטחה על בתים ובתי עסק רגילים לחלוטין.

מערכות בית חכם נועדו לאנשים שלייף סטייל זו לא סיסמה בשבילם. אנשים שיודעים לפנק את עצמם במערכות הטובות והחדישות ביותר בשוק. הם נועדו גם לאנשים הזקוקים למערך אבטחה ברמה הגבוהה ביותר להגנה על ביתם או משרדם. בנוסף, אנשים עסוקים שבשבילם כל דקה חשובה יכולים להרוויח המון מחיבור למערכות הניהול מרחוק שמאפשרת להם לנהל את זמנם בצורה אופטימלית.

בית חכם אלחוטי

עד לפני שנים לא רבות, מערכת בית חכם הייתה נפוצה בעיקר בדירות יוקרה. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, המחירים של המערכת ירדו וכיום, כמעט כל מי שחפץ בכך, יוכל ליהנות משלל היתרונות של מערכת בית חכם – ישנן מערכות פשוטות ובסיסיות יותר באמצעותן ניתן לבצע פעולות בודדות בלבד וישנן מערכות מתוחכמות יותר, אשר מציעות עולם ומלואו בשליטה על כל מערכות הבית. אם גם אתם שוקלים להתקין בבית מערכת בית חכם, חשוב שתכירו את 2 הסוגים העיקריים של המערכת – מערכת בית חכם אלחוטי ומערכת בית חכם קווי ובהתאם למידע שתאספו בנושא, בחרו את המערכת שתספק את המענה הטוב ביותר על הצרכים שלכם ותענה על כל הדרישות שלכם.

היתרונות של מערכת בית חכם אלחוטי

המערכת טומנת בחובה מספר יתרונות על פני מערכת הבית החכם הקווי, כאשר היתרון המשמעותי ביותר טמון בנושא של ההתקנה. התקנת בית חכם היא התקנה הנחשבת לקלה ופשוטה ולכן, היא לא בהכרח חייבת להתבצע בהליך של בניית בית או הליך של שיפוץ מסיבי. נוסף על כך, מערכת בית חכם מתאימה גם לדירות שאינן גדולות במיוחד (ניתן ליהנות מהיתרונות הרבים שלה גם בדירות של 4 חדרים או במשרדים באותו הגודל) – מה שפותח את האפשרות ליהנות מהיתרונות הרבים של מערכת בית חכם ככלל, עבור כמות גדולה יותר של אנשים. חשוב לציין, שישנם סוגים רבים של מערכות בית חכם אלחוטי, חלקן מבוססות על התקנה פשוטה יותר וחלקן דורשות התקנה מעט יותר מורכבת – לכן, בטרם בחירת המערכת הרצויה, חשוב ומומלץ לשים דגש גם על הנושא הזה ולבחור בסופו של דבר מערכת אשר תענה על כל הדרישות וחשוב מכך, תתאים בצורה אופטימאלית לבית שלכם.

 

מי מבצע את ההתקנה של בית חכם אלחוטי?

אז למרות שההתקנה של מערכת בית חכם היא הרבה יותר פשוטה ומהירה מאשר התקנה של מערכת בית חכם קווי, עדיין, חשוב להקפיד ולבחור בצורה מושכלת את המתקין. מתקין מקצועי ומנוסה, ידע לאפיין את הבית ולתכנן את ההתקנה בצורה הטובה והאיכותית ביותר – מה שיאפשר לדיירים ליהנות בצורה מקסימאלית מכל התכונות השונות של אותה המערכת. לכן, בעת בחירת המתקין, כדאי לשים דגש על פרטים רלוונטיים שונים כגון: ניסיון, רמת מקצועיות והתמחות – האם הוא מתמחה באופן פרטני בהתקנה של מערכות בית חכם ? הפרטים הללו יסייעו לבצע את הבחירה הטובה ביותר.

ההבדל העיקרי בין מערכת בית חכם אלחוטי לבין הבית החכם הקווית, טמון בעובדה שכדי להתקין מערכת אלחוטית ניתן לעשות שימוש בתשתיות הקיימות – מה שמאפשר להתקין מערכות בית חכם גם בבתים קיימים ולא רק בבתים חדשים. מערכת בית חכם אלחוטית מתאימה גם לבתים קטנים ולעסקים – וזאת בניגוד למערכת הקווית אשר מיועדות בעיקר עבור בתים גדולים.

מערכת בית חכם אלחוטי – מאפיינים

בדומה למערכת הקווית גם המערכת האלחוטית מאפשרת שליטה מרחוק בפעולות המערכת. בכדי להתקין מערכת בית חכם אלחוטית, התנאי היחיד שחייב להתקיים נוגע למרחק מינימאליים של 10 עד 15 מטר בין האביזרים, כמו גם קו 0 במפסק.

מערכת בית חכם אלחוטי – הליך ההתקנה

הליך ההתקנה
 בניגוד למערכות הקוויות פשוט, ואינו דורש הליך תכנון מקיף ויסודי – ההתקנה הינה מהירה יחסית ואין צורך לשבור או לחצוב בקירות בכדי להתקין את המערכת. 
כמובן, שכל מי שמעוניין באותה מערכת בית חכם אלחוטית, חשוב שבשלב הראשון, יבין מהן האפשרויות אשר מוצעות עבורו בתחום של מערכות הבית החכם בכלל ותחום המערות האלחוטיות בפרט – אלו פונקציות יש בכל מערכת ועד כמה אותה המערכת עונה על הדרישות והצרכים שלו – הפרמטרים הללו, יסייעו לו לבצע את הבחירה הטובה והמתאימה ביותר וליהנות מכל אותם היתרונות אשר מהווים חלק בלתי נפרד מאותה מערכת בית חכם.

ראו עוד בנושא : אנשים שקראו את הכתבה התעניינו גם ב: רכזת גילוי אש | מערכות אבטחה לבית | מערכות גילוי עשן | פתרונות אבטחה

 

לפרטים נוספים על פתרונות בית חכם אתם מוזמנים לצפות בסרטון הבא

לתיאום פגישת ייעוץ

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

לקבלת ייעוץ ללא עלות