מערכות גילוי אש

לגלות ולכבות התהליך של תכנון ובנייה של כל סוג של מבנה הוא קריטי להצלחה, ובתוך כך, האלמנט החשוב ביותר הוא האלמנט הבטיחותי. המתכננים צריכים לחשוב קודם כל על האפשרויות של אסון וכיצד יהיה אפשר להימנע ממנו. זה מתחיל עם שלד טוב של בניין ולפי תקן כדי למנוע טרגדיה שנגרמת בעקבות רעידת אדמה וממשיך עם מערכות […]

לגלות ולכבות

התהליך של תכנון ובנייה של כל סוג של מבנה הוא קריטי להצלחה, ובתוך כך, האלמנט החשוב ביותר הוא האלמנט הבטיחותי. המתכננים צריכים לחשוב קודם כל על האפשרויות של אסון וכיצד יהיה אפשר להימנע ממנו. זה מתחיל עם שלד טוב של בניין ולפי תקן כדי למנוע טרגדיה שנגרמת בעקבות רעידת אדמה וממשיך עם מערכות גילוי אש איכותית.

מערכת גילוי אש מורכבת כמובן מאותם חיישנים שמתחילים לצפצף ברגע זיהוי עשן. עם זאת, יש מגוון רחב של מוצרים, איכותיים יותר ופחות, בהם ניתן להשתמש כדי גם להילחם באש ולא רק לגלות אותה. מדובר במטפים, חומרים לדיכוי בערה, ארונות עמידים באש, הידרנטים, ספרינקלרים, מערכות כריזה ומפוחים ועוד. חשוב מאוד להשקיע במערכת טובה , מערכת פתוחה שתוכלו לקבל שירות וחלקים לאורך שנים כדי לא להצטער על כך בהמשך. אף אחד לא רוצה מערכת שמגלה אש מאוחר מדי או אין לה שרות או חלקים.

התקנת מערכת טובה של גילוי אש הפכה לסטנדרט בדיוק כמו התקנת ממ"ד, והתקנת יציקות בטון. המערכות המתקדמות יודעות לזהות את העשן מוקדם, להתריע ואף לפזר מים וחומרים מדכאי בעירה. המערכות הללו מצילות חיים ועדיף להשקיע בהן, גם אם יש קשיי תקציב וצריכים לוותר על דברים אחרים.

מגוון אפשרויות

כאשר מחפשים מידע בנושא מערכת גילוי אש מחיר ועלויות רואים כי יש מגוון רחב של אפשרויות וכי עדיף לבצע סקר שוק על מנת לאתר את המערכת המתאימה ביותר למבנה שבו אנו נמצאים. אף אחד לא צריך להיות מודאג כאשר הוא משאיר את הילדים לבד בבית, או לחשוש באופן כללי מהתלקחות.

יש הרבה מאוד דברים שיכולים להשתבש בתוך בית, אך מערכת טובה לגילוי אש מפחיתה משמעותית את החששות ויכולה להיות ההבדל בין חיים למוות בחלק מהמקרים. המערכת יודעת לזהות את העשן, להודיע לנמצאים ולהזהיר אותם מכך ולגרום לפינוי מהיר ואיכותי.

זקוקים למערכת איכותית של גילוי אש? חברת מיקוד תקשורת ביטחון בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות שונים של גילוי וכיבוי אש עם דגש רב מאד על רמת בטיחות ועל איכות גבוהה. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-502-501

לתיאום פגישת ייעוץ

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

לקבלת ייעוץ ללא עלות