פנל שליטת כבאים

שליטה ובטיחות מלאה תפקוד תחת לחץ ובמצבי חירום חייב להיות טוב ויעיל על מנת שיהיה אפשר להיחלץ ללא פגע מאירוע כמו שריפה. כיום, יש דגש מיוחד על מערכת כיבוי אש בכל מבנה חדש, שכוללת ספרינקלרים, הידרנטים, אזור בטוח מאש בבנין ,חומרים מעכבי בעירה ואזור גישה לכבאיות. עם זאת, תמיד יש דרך לשפר את שילוב המערכות […]

שליטה ובטיחות מלאה

תפקוד תחת לחץ ובמצבי חירום חייב להיות טוב ויעיל על מנת שיהיה אפשר להיחלץ ללא פגע מאירוע כמו שריפה. כיום, יש דגש מיוחד על מערכת כיבוי אש בכל מבנה חדש, שכוללת ספרינקלרים, הידרנטים, אזור בטוח מאש בבנין ,חומרים מעכבי בעירה ואזור גישה לכבאיות. עם זאת, תמיד יש דרך לשפר את שילוב המערכות הללו ולשדרג את השליטה בהן.

האפשרות להתקין פנל שליטת כבאים היא רלוונטית כיום בהרבה מבנים ובשורה התחתונה, היא יכולה פשוט להציל חיים. הפאנל, שנמצא בדרך כלל בחדר שליטה ייעודי או בכניסה לבנין , מאגד בתוכו את היכולת לתפעל ולשלוט בכל מערכות הבטיחות החיוניות בשעת חירום. השליטה באמצעות הפנל היא פשוטה ויכולה להוריד את מפסקי החשמל, להפעיל ולכבות גנרטורים, וכמובן לתפעל את המפוחים/ שיחרור עשן, ניתוק חשמל, כריזת חירום גילוי עשן מצב גנרטור הדממת מערכות  ועוד .

מעבר לנוחות ולפרקטיות של מערכת פנל כבאים, היא מציעה ערך מוסף בכך שהיא נותנת התראות על מצב המערכת. כך אפשר לדעת אם יש תקלה כלשהי במערכות, או שיש צורך בתחזוקה או שדרוג של אחד האלמנטים שבהן. ריכוז כל המערכות תחת פנל אחד הוא נוח מאוד, ואפקטיבי בשעת חירום.

יכולות מגוונות

הפאנלים מגיעים בסוגים שונים ועם יכולות שונות. העדיפות היא כמובן להשתמש בפאנל מגוון כמה שיותר, וכזה שיכול להתחבר ולתפעל מספר רב של מערכות בקלות מרבית. הפנלים הם בדרך כלל לא גדולים במיוחד וחלקם אף יכולים להיכנס לארונות שירות.

יש חשיבות גדולה בהתייעצות עם אנשי מקצוע בכל הנוגע להתקנה של פנל שליטה. הפנל חייב לתת את התמונה המדויקת ביותר מפני שכאשר עובדים עם מערכת כזו, נוטים לסמוך עליה בעיניים עצומות. החיבור והאינטגרציה בין כל המערכות חייבים להיות מושלמים, ועל מנת שזה יקרה, יש לעבוד עם גורמים מוסמכים של חברה איכותית, שיתנו את הדעת ואת ההכוונה הנכונה.

נדרשים להתקין פנל מסוג כזה? חברת מיקוד תקשורת ביטחון בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות שונים של גילוי וכיבוי אש עם דגש רב מאד על רמת בטיחות ואיכות גבוהה. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-502-501

לתיאום פגישת ייעוץ

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

לקבלת ייעוץ ללא עלות