מערכות בית חכם


מערכות בית חכם של מבחר היצרנים המובילים מהשורה הראשונה,חשוב מאוד שמערכת הבית החכם תהיה אמינה, איכותית וקלה לתפעול בעת הצורך. בואו לבחור את המערכת שתעזור בתפעול יעיל של הבית שלכם.

בית חכם – פתרון חכם לטווח הארוך

הבתים החכמים הם נפוצים מאוד כיום ועתידים לשנות את חיינו מהקצה אל הקצה. המערכות המתוחכמות הללו, שמסוגלות לבצע פעולות פשוטות ומורכבות בכל מה שקשור למכשירים חשמליים, והכל ללא שינוי תשתית ללא חציבות – אלחוטי לחלוטין קרינה "0" נכנסות לעוד ועוד בתים ומייצרות אפשרות לתפעל את הבית מבלי לקום מהספה, או אפילו להיות בו פיזית. בררו על מחיר והתקנה, על מנת לצעוד אל עבר העתיד.

רוצים להפוך את הבית שלכם לחכם וחשובה לכם הטכנולוגיה המתקדמת כמו גם המחיר הנוח עבור השירות? חברת מיקוד תקשורת ביטחון בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות חכמים שונים בהתאמה מלאה. כולל  רכזת גילוי אש, מצלמות אבטחה, ספרינקלרים ועוד. לסקירת שירותי החברה, לקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-502-501

בית חכם- המהפכה שמעבר לדלת

מערכות בית חכם – בתים חכמים הינם בתים המחוברים למערכות בית חכם. מערכות אלו מאפשרות מגוון רחב מאוד של שימושים כגון הפעלת מכשירים אלקטרוניים מרחוק, ניהול סיכונים כגון דליפת גז והצפות, ואבטחה מיטבית של הבית שלכם באמצעות מערך מצלמות ואזעקות.

שליטה מרחוק

מערכות אלו ייחודיות בכך שהן מאפשרות לכם לעשות מהטאבלט, הטלפון או המחשב פעולות יומיומיות שבמצב עניינים רגיל צריך להיות בבית כדי לעשות אותם. מגוון המערכות שניתן להתקין עצום. הבית החכם שלכם יכול להכיל מערכת לשליטה על המזגן, הדוד, התריסים, הטלוויזיה, האורות וכל מכשיר אלקטרוני שתעלו על דעתכם. כך, לדוגמא, אתם יכולים לצאת מהמשרד ולהפעיל את המזגן והדוד כדי שהבית יהיה בדיוק בטמפרטורה הנכונה כשתגיעו הביתה ויחכו לכם מים חמים במקלחת. או, לדוגמא, תוכלו לשכב במיטה ולהפעיל את הטלוויזיה, לעמעם את האורות ולסגור את התריסים- והכל בלחיצת כפתור וללא מאמץ.

בקרה

מערכות הבית-החכם כוללות גם מערכות בקרה כגון בקרת גז המגנה עליכם מפני דליפת גז, מערכות שנועדו להתריע מפני הצפות, מצלמות אבטחה ואזעקות. מערך זה עוזר לכם להיות בבקרה תמידית על מצב הבית שלכם ולהיות ערים לסכנות או בעיות שעלולות לצוץ. מערכות הבקרה שולחות התרעה לטלפון הנייד שלכם במקרה של אירוע חריג, וכך הבית החכם שלכם עוזר לכם להגן על עצמכם עליו.

בית חכם – אבטחה מתקדמת

אבטחת בתים הינה חשובה ביותר. אנו אוצרים בתוך ביתינו הריקים דברים חשובים ביותר: זיכרונות, תכשיטים, מכשירים אלקטרוניים וכסף. מערכות אבטחה של בית חכם מרשתות בתים במצלמות שיזהו אם נעשתה תנועה חשודה, אזעקות חכמות ששולחות התרעה לטלפון אם הם הופעלו, מערכות כניסה התלויות בטביעות אצבע העוזרות להגן מפני גניבת מפתח או פריצה באמצעות מכשור רגיל לפריצת דלתות ועוד מגוון מערכות אבטחה חכמות. והכל נגיש ובמרחק לחיצה.

למי מיועד הבית החכם?

בית חכם אינו מיועד רק עבור אנשים שבתיהם נבנו עם תשתית בית חכם. אצלנו ב'מיקוד' מציעים התקנת מערכות חכמות לשליטה מרחוק, בקרה ואבטחה על בתים ובתי עסק רגילים לחלוטין.

מערכות אלו נועדו לאנשים שלייף סטייל זו לא סיסמה בשבילם. אנשים שיודעים לפנק את עצמם במערכות הטובות והחדישות ביותר בשוק. הם נועדו גם לאנשים הזקוקים למערך אבטחה ברמה הגבוהה ביותר להגנה על ביתם או משרדם. בנוסף, אנשים עסוקים שבשבילם כל דקה חשובה יכולים להרוויח המון מחיבור למערכות הניהול מרחוק שמאפשרת להם לנהל את זמנם בצורה אופטימלית.

בית חכם אלחוטי

עד לפני שנים לא רבות, מערכת זו הייתה נפוצה בעיקר בדירות יוקרה. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, המחירים של המערכת ירדו וכיום, כמעט כל מי שחפץ בכך, יוכל ליהנות משלל היתרונות של מערכת בית חכם – ישנן מערכות פשוטות ובסיסיות יותר באמצעותן ניתן לבצע פעולות בודדות בלבד וישנן מערכות מתוחכמות יותר, אשר מציעות עולם ומלואו בשליטה על כל מערכות הבית. אם גם אתם שוקלים להתקין בבית מערכת בית חכם, חשוב שתכירו את 2 הסוגים העיקריים של המערכת – מערכת חכמה אלחוטיתומערכת בית חכם קווי ובהתאם למידע שתאספו בנושא, בחרו את המערכת שתספק את המענה הטוב ביותר על הצרכים שלכם ותענה על כל הדרישות שלכם.

היתרונות של מערכת בית חכם אלחוטי

המערכת טומנת בחובה מספר יתרונות על פני מערכת הבית החכם הקווי, כאשר היתרון המשמעותי ביותר טמון בנושא של ההתקנה. התקנת המערכת היא התקנה הנחשבת קלה ופשוטה ולכן, היא לא בהכרח חייבת להתבצע בהליך של בניית בית או הליך של שיפוץ מסיבי. נוסף על כך, מערכת חכמה מתאימה גם לדירות שאינן גדולות במיוחד (ניתן ליהנות מהיתרונות הרבים שלה גם בדירות של 4 חדרים או במשרדים באותו הגודל) – מה שפותח את האפשרות ליהנות מהיתרונות הרבים של מערכת חכמה ככלל, עבור כמות גדולה יותר של אנשים. חשוב לציין, שישנם סוגים רבים של מערכות אלו, חלקן מבוססות על התקנה פשוטה יותר וחלקן דורשות התקנה מעט יותר מורכבת – לכן, בטרם בחירת המערכת הרצויה, חשוב ומומלץ לשים דגש גם על הנושא הזה ולבחור בסופו של דבר מערכת אשר תענה על כל הדרישות וחשוב מכך, תתאים בצורה אופטימאלית לבית שלכם.

מי מבצע את ההתקנה של בית חכם אלחוטי?

אז למרות שההתקנה של מערכת חכמה היא הרבה יותר פשוטה ומהירה מאשר התקנה של מערכת בית חכם קווי, עדיין, חשוב להקפיד ולבחור בצורה מושכלת את המתקין. מתקין מקצועי ומנוסה, ידע לאפיין את הבית ולתכנן את ההתקנה בצורה הטובה והאיכותית ביותר – מה שיאפשר לדיירים ליהנות בצורה מקסימאלית מכל התכונות השונות של אותה המערכת. לכן, בעת בחירת המתקין, כדאי לשים דגש על פרטים רלוונטיים שונים כגון: ניסיון, רמת מקצועיות והתמחות – האם הוא מתמחה באופן פרטני בהתקנה של מערכות אלו ? הפרטים הללו יסייעו לבצע את הבחירה הטובה ביותר.

ההבדל העיקרי בין מערכת בית חכם אלחוטי לבין הבית החכם הקווית, טמון בעובדה שכדי להתקין מערכת אלחוטית ניתן לעשות שימוש בתשתיות הקיימות – מה שמאפשר להתקין מערכות אלו גם בבתים קיימים ולא רק בבתים חדשים. מערכת בית חכם אלחוטית מתאימה גם לבתים קטנים ולעסקים – וזאת בניגוד למערכת הקווית אשר מיועדות בעיקר עבור בתים גדולים.

מערכת בית חכם אלחוטי – מאפיינים

בדומה למערכת הקווית גם המערכת האלחוטית מאפשרת שליטה מרחוק בפעולות המערכת. בכדי להתקין מערכת בית חכם אלחוטית, התנאי היחיד שחייב להתקיים נוגע למרחק מינימאליים של 10 עד 15 מטר בין האביזרים, כמו גם קו 0 במפסק.

מערכת בית חכם אלחוטי – הליך ההתקנה

הליך ההתקנהבניגוד למערכות הקוויות פשוט, ואינו דורש הליך תכנון מקיף ויסודי – ההתקנה הינה מהירה יחסית ואין צורך לשבור או לחצוב בקירות בכדי להתקין את המערכת. כמובן, שכל מי שמעוניין באותה מערכת חכמה  אלחוטית, חשוב שבשלב הראשון, יבין מהן האפשרויות אשר מוצעות עבורו בתחום של מערכות הבית החכם בכלל ותחום המערות האלחוטיות בפרט – אלו פונקציות יש בכל מערכת ועד כמה אותה המערכת עונה על הדרישות והצרכים שלו – הפרמטרים הללו, יסייעו לו לבצע את הבחירה הטובה והמתאימה ביותר וליהנות מכל אותם היתרונות אשר מהווים חלק בלתי נפרד מאותה מערכת בית חכם.

ראו עוד: רכזת גילוי אש | מערכות אבטחה לבית | מערכות גילוי עשן | פתרונות אבטחה

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות