מערכות גילוי עשן ואש

מערכות גילוי אש ועשן מהוות את אחד מסוגי האבזור והציוד הבסיסי ביותר הנדרשים בכל מבנה, בין אם ייעודו הוא מגורים, עסקים, ייצור או כל ייעוד אחר. רכישת מערכות גילוי אש או מערכות גילוי עשן יעילות עלולה להתגלות כמעט מורכבת, במיוחד בשל ריבוי המערכות השונות הקיימות כיום בתחום, כמו גם ריבוי היצרנים והחברות המציעות אותן. כך שקל מאד ללכת לאיבוד בין כל שפע ההצעות השונות, ויתרה מכך, קל אפילו יותר לבחור מערכות גילוי אש ועשן שאינן מתאימות לצרכים הספציפיים שלכם, לגודל המבנה, ייעודו ולשאר הנתונים הייחודיים, שהם אלה המכתיבים את הגדרתן של מערכות גילוי אש או של מערכות גילוי עשן כמערכות העונות על הצרכים שלכם.

מה הוא הסוד מאחורי בחירת מערכות גילוי אש ועשן?

כמו בכל תחום הדורש ידע מקצועי שאינו, בהכרח, מצוי ברשותכם, גם רכישת מערכות גילוי אש ועשן נשענת על מציאת הפרטנר המקצועי הנכון, החברה שתעזור לכם לאפיין את הצרכים המדויקים שלכם, ומתוכם, תדע להתאים לכם את המערכת / המערכות המתאימות לכם ביותר.

חברה מיקוד תקשורת ובטחון בע"מ שנוסדה בשנת 1989 על ידי בני ברוכשטיין, מציעה פתרונות לאתגרים שונים בתחומי גילוי וכיבוי אש, בטחון ותקשורת, תוך מתן הסיוע המלא בייעוץ, בליווי, בתכנון ובביצוע פרויקטים בתחומים הללו. כבר משלב מוקדם בדרכה המקצועית הקפידה החברה להוות את חוד החנית בכל הנוגע לתחומי ההתמחות המקצועיים האלה, תוך הצעת שירותיה בתחום מתן חוות הדעת המקצועיות באירועים ובמקרים שונים (כדוגמת מקרי פריצה הנידונים בבתי משפט, ייעוץ וליווי צמוד בהליכי קבלת רישיונות עסק בנושאי גילוי אש וספרינקלרים, השגת אישורי אינטגרציה, תכנון והתקנת דלתות אש, ואספקת השירותים והמערכות הנדרשים לעסקים, ארגונים, מפעלים ואף בתים פרטיים.

מערכות גילוי אש ועשן של מבחר היצרנים המובילים מהשורה הראשונה, איכותיות, אמינות וקלות לתפעול בעת הצורך.. בואו לבחור את מערכת גילוי עשן אשר מתאימה לצרכים שלכם, ממגוון נרחב של מערכות מקצועיות לגילוי עשן.

מערכת מצילה חיים

מערכת של גילוי אש ועשן היא אחת המערכות החשובות ביותר בכל מבנה. מערכות גילוי אש ועשן הן קריטיות לבטיחותם של כל אלה שנמצאים בבית, במשרד או בחנות והן יכולות להציל חיים. מערכות גילוי עשן חייבות להיות מהירות, מגוונות ובעיקר אמינות וכאשר מבררים בנושא מערכת גילוי אש ועשן מחיר אטרקטיבי יכול להיות שיקול חשוב. יחד עם זאת, בנושא גילוי עשן אסור לחסוך ויש לתת דגש לאיכות ולרמת הבטיחות הגבוהה הנדרשת בסביבה.

מעוניינים במערכת אמינה ואיכותית, שאותה תוכלו להתקין בביתכם או בעסק שלכם? חברת מיקוד תקשורת ביטחון בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות שונים של גילוי וכיבוי אש עם דגש רב מאד על רמת בטיחות גבוהה לחברה יש את כל התקנים לעסוק בהתקנה ותחזוקה של מערכות גילוי עשן מערכות ספרינקלרים . לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-502-501


לתיאום פגישת ייעוץ

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

לקבלת ייעוץ ללא עלות