מערכות כריזה


מערכת כריזה לבית ולעסק
מערכת כריזה לעסק מהווה אמצעי משמעותי במצבי חירום וביום יום, למשל להשמעה של הודעות, השמעת התראת צפירה, התרעה על מצב חירום וכדומה. על מנת לקבל מערכת כריזה מתאימה שתותקן כמו שצריך יש לפנות לגורם מקצועי בתחום כמו חברת מיקוד תקשורת ובטחון, המתמחה במתן שירותי תקשורת בקרה ובטחון. בחברה מספקים מערכות כריזה לקהל מגוון, ממערכות למפעיל ועד מערכת כריזה לבית, לרבות מערכות כריזה לבתי עסק, מוסדות ציבוריים, מוסדות חינוך ועוד. מערכות הכריזה מסופקות בהתאמה אישית מלאה ומותקנות באופן מקצועי, אמין ונכון.

על מערכות כריזה וחשיבותן

מערכות כריזה הינן מערכות מרכזיות, מתקדמות, עמידות ואמינות, פשוטות ומהירות ליישום, בעלות יכולת התאמה לכל סוג וגודל של מתחם. ההתרעה שהן מספקות מגיעה בו זמנית לכל רחבי המתחם, מה שמעניק מענה אולטימטיבי למצבי חירום מסכני חיים.

מדובר במערכות המחויבות לעמוד בדרישות תקן 1220, שיש להן מערך אוטומטי של הודעות המופעל במצבי חירום הכרוכים בפינוי המתחם. בנוסף, יש להן יכולת להתחבר למערכות כיבוי אש וגם חיבור של מיקרופון שמשמש את כוחות הכבאות, המותקן בפנל הכבאים. כל זאת ועוד בהתאמה למצבי חירום ותרחישים שונים שעלולים להתרחש במתחם מסוים, לפי מאפייניו הייחודיים.


התקנה נכונה של מערכות כריזה 

בחברת מיקוד תזכו להתקנה נכונה, אמינה ויעילה של מערכת כריזה, המספקת יכולת לפנות בבטחה בכל מצב את השוהים במתחם. מערכות הכריזה הן מערכות מרכזיות שניתן לשלוט עליהן בקלות ובמהירות, במיוחד במקרים בהם יש צורך להכריז על פינוי.

אנו מקפידים על התקנת מערכות כריזה בהתאם לדרישות החוק, כלומר מערכת כריזה תקן 1220 בה מופעלות באופן אוטומטי הודעות פינוי מסודרות, זאת בנוסף למיקרופון המותקן בפנל הכבאים לשליטת הכבאי.

וביכולתנו לספק מענה מדויק לכל צורך החל מהתקנת מערכות ביתיות ועד להתקנת מערכות במפעלים גדולים עם הרבה תנועה ומאות עובדים.

בין היתר, ברשותנו מצויים הניסיון והכלים להתקין מערכות כריזה שמתאימות גם למפעלים גדולים, המשתרעים על פני אלפי מ"ר, עם פסי ייצור מורכבים, ושיש בהם פעילות מגוונת, תנועה רבה ומאות עובדים. זאת לרבות מפעלים שרמת הסיכון לתקלות ופריצת דליקות בהם מאוד גבוהה, כאשר ההתמודדות עם תרחישים אלו, יכולה לבוא לידי ביטוי בכל מיני דרכים, אבל היא מחייבת בראש ובראשונה לתכנן מראש את דרכי התגובה.

התקנת מערכות כריזה במפעלים, היא למעשה הצעד הראשון והחשוב בדרך לתכנון נכון ולהשגת שליטה על כל חלקי המבנה בכל עת ולהצלת חיים.

להתקנת מערכות כריזה ולקבלת מידע נוסף בנושא, צרו קשר עם חברת מיקוד תקשורת ובטחון בטלפון 1700-502-501 או 04-8407001

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות