בדיקות גילוי תקופתיות למערכות אש ועשן

תנו לצוות המקצועי שלנו לטפל בבטחון האש שלכם, עם מיטב המערכות המתקדמות בעולם, שמתריאות ומצילות חיים בכל יום.

_________________

מערכות גילוי אש

מערכות גילוי אש מצילות חיים במקרים רבים בעסקים, מוסדות ציבור, בתים פרטיים ובניינים, ולא בכדי הן בגדר חובה בכל בית עסק ומקום המשמש להתקהלות ציבורית.

מכורח הצלחתן במניעת אסונות בבתי עסק טעוני רישוי, כיום מותקנות מערכות התראה חכמות גם בבנייני מגורים ובתים פרטיים. אנו ממליצים להחזיק בכל מבנה אמצעים לכיבוי שריפות.

 

 

בטיחות באש היא נושא מורכב שאין להקל בו ראש, תנו למומחים שלנו לעבוד בשבילכם.

 

extinguisher-1570842צורת העבודה

ראשית מיקוד תקשורת בטחון מבצעת את ההתקנה בפועל ועומדת בכל הדרישות והתקנים הנדרשים למערכות גילוי אש.

תפקידו של התקן הנו להבטיח כי רק אנשי מקצוע שהוסמכו לביצוע העבודה יתקינו את המערכת ויוודאו כי כל הליכי העבודה מתבצעים כשורה.

אנו מתקינים מספר רב של מערכות: מערכות גילוי עשן, מערכות כיבוי בגז, במים או בקצף, מערכות גילוי וכיבוי לארונות חשמל, חדרי שרתים, ולמנדפים במטבח המוסדי, מערכות התראה משולבות כריזה וטלפון כבאים.

 

אצלנו במיקוד תקשורת ובטחון תשלמו מחיר הוגן ותזכו לשירות הטוב ביותר. החל מייעוץ הנוגע לסוג המערכות להן אתם זקוקים, דרך התקנתן, השמשתן ובדיקתן.

עם מספרים לא ניתן להתווכח ואנו במיקוד תקשורת ובטחון נותנים פתרונות תקשורת ובטחון לרישוי עסקים כבר למעלה מעשרים וחמש שנים.

בעזרת הידע, ההתמחות והניסיון העשיר שלנו תוכלו להיות בטוחים כי העבודה שהזמנתם תעמוד בסטנדרטים הנוקשים שמציבות הרשויות ותתבצע ללא דופי.

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות