רישוי עסקים

רישוי עסקים עם מיקוד – כי זה פשוט !

חוק רישוי עסקים בישראל מפרט שלל תקנות רבות ומסורבלות אותן יש לקיים. מיקוד תקשורת ובטחון מתחייבים לבצע את כולן בצורה היסודית ביותר וללא טרחה מצדכם.

בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת ומשתנה בצעדי ענק, דרישות הפיקוח והרגולציה על רישוי עסקים הולכות ומתהדקות. מכיוון שזמן שווה כסף, יש לזכור כי כל עיכוב בהוצאת תכנית עסקית לפועל, עלול לעלות ביוקר.

חוק רישוי עסקים קובע כי מחובתו של כל עסק טעון רישוי לדאוג לרישיון עסק, תהליך אשר כרוך בביורוקרטיה רבה ומורכבת. בעלי עסקים רבים מתקשים בתהליך הרישוי ומוצאים את עצמם מתנהלים בעלטה.

אנו במיקוד תקשורת ובטחון מציעים התקנה, שירות ובדיקה למגוון מערכות תקשורת, בטחון וגילוי אש ועשן על מנת שתקבלו במהרה את רשיון העסק שלכם.
בנוסף, כדי לשמר את רישיון העסק, אנו מבצעים ביקורות תקופתיות לפי דרישה.

תהליך רישוי עסקים

עסקים המשתייכים לקבוצות שונות הקבועות בחוק, חייבים להחזיק ברשותם רישיון עסק בתוקף בכדי לפעול.

הליך רישוי עסקים הינו הליך ארוך, אשר דורש מעורבות של מגוון רחב של גופים – כל גוף רלוונטי, אמור לבצע בדיקות שונות ובסופו של תהליך לתת את האישור שלו – רק במקרים בהם העסק עבר את כל הבדיקות הוא יוכל לקבל על ידי הרשות המקומית בשטחה הוא נמצא את הרישיון המיוחל.

מכיוון שבהליך הבדיקות הרבות, עלולים להתגלות ליקויים שונים ועד שבעל העסק לא יתקן את הליקויים הוא לא יקבל את האישור – מדובר כאמור בהליך אשר עלול לארוך זמן רב.

רישוי עסקים עם מיקוד

רישוי עסקים – מה כולל התהליך?

אז כאמור, שבכדי לקבל רישיון עסק, חשוב בשלב הראשון להגיש בקשה מסודרת לרשות המקומית – יש לשים לב שלכל רשות מקומית יש דרישות מעט שונות לגבי אופן הגשת הבקשה וחשוב מאוד למלא את כל הדרישות הללו בקפידה ובצורה מדויקת – ישנם גם מסלולים שונים להגשת הבקשה, מומלץ לשים דגש גם על הנושא הזה.

בשלבים הבאים יתבצעו כל הבדיקות של הגופים הרלוונטיים, כאמור, בכדי לקבל את הרישיון, על העסק לעמוד בהצלחה בכל הבדיקות המדוברות. רק לאחר ביצוע כל הבדיקות וקבלת כל האישורים הליך רישוי עסקים יושלם ובעל העסק יזכה לקבל רישיון.

חשוב לציין שעוד בטרם הגשת הבקשה על בעל העסק להבין מה הם הסטנדרטים בהם הוא צריך לעמוד בכדי לקבל רישיון עסק ולהתכונן בהתאם.

ראו עוד: מערכת ספרינקלרים | מערכת אבטחה לבית | רכזת גילוי אש | מערכות אינטרקום |

אצלנו במיקוד תקשורת ובטחון תשלמו מחיר הוגן ותזכו לשירות הטוב ביותר. החל מייעוץ הנוגע לסוג המערכות להן אתם זקוקים, דרך התקנתן, השמשתן ובדיקתן, ועד קבלת היתר העסק הסופי מהגורם המפקח.

עם מספרים לא ניתן להתווכח ואנו במיקוד תקשורת ובטחון נותנים פתרונות תקשורת ובטחון לרישוי עסקים כבר למעלה מעשרים וחמש שנים.

בעזרת הידע, ההתמחות והניסיון העשיר שלנו תוכלו להיות בטוחים כי העבודה שהזמנתם תעמוד בסטנדרטים הנוקשים שמציבות הרשויות ותתבצע ללא דופי.

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות