מדוע צריך מערכת כריזה בעסק?

מערכות כריזה ובקרה - כל מה שצריך לדעת

מערכת כריזה יכולה לשרת את העסק שלך למטרות שונות ונותנת את האפשרות להעביר מסר ולהיות בטוחים כי הנוכחים במקום אכן קיבלו את ההודעה.

בתי עסק רבים וביניהם: סופרים, בתי כלבו, קניונים, מרכזי קניות וחנויות גדולות, בוחרים להתקין מערכת כריזה לעסק וליהנות משפע היתרונות הטמונים בהתקנה של מערכת כזאת. מערכת כריזה כוללת מספר מסוים של רמקולים אשר מתחברים למגבר, למיקרופון ולחלקים נוספים – כאשר כל חלק תורם את חלקו ליעילות של המערכת באפשרות להעביר מסרים והודעות במקומות גדולים יחסית, בהם יש בדרך כלל גם כמות גדולה של אנשים – באמצעות מערכות כאלו, יהיה ניתן להבטיח שהנוכחים אכן שמעו את ההודעה המיועדת עבורם.

מערכת כריזה בעסק כאמצעי פרסום ושיווק

כל בית עסק עורך מעת לעת מבצעים או מציע הנחות ומאוד חשוב לו שהלקוחות שלו יהיו מודעים לקיומם של המבצעים הללו. באמצעות מערכת ניתן להודיע על אותם מבצעים ואף להסביר בצורה מפורטת, לאיזו מחלקה צריך ללכת בכדי ליהנות מאותם המבצעים. כמובן, גם במקרים בהם הגיע לעסק מוצר חדש או התחדש מלאי, זה משהו שחשוב שהלקוחות ידעו ובאמצעות מערכת הכריזה ניתן להבטיח שהלקוחות מקבלים את המסר בנושא.

מערכת כריזה בבית ספר

בתמונה: מערכת כריזה ישנה בבית ספר. צילום: bennymoto

מערכת כריזה בעסק כאמצעי שירותי

ת כריזה בעסק, יכולה לתרום משמעותית לשירות הניתן ללקוחות העסק. אם לקוח איבד לדוגמא מפתחות או אביזר אחר, אשר יובא לידי העובדים בחנות, באפשרותם להודיע על הימצאותו של אותו הפריט דרך מערכת הכריזה. כמובן, גם ילד שהלך לאיבוד בשטח העסק, יוכל לאתר בקלות את הוריו, אם הוא יגיע לאחד העובדים ואותו עובד ידאג להכריז במערכת על הימצאותו של הילד.

כריזה בעסק כאמצעי בטיחותי

מערכת כריזה בעסק אינה מיועדת וגם לא אמורה להחליף מערכות בטיחותיות כגון גלאי עשן או מערכות ספירנקלרים. אך יחד עם זאת, במקרה של שריפה או אירוע אחר אשר עלול לסכן את הלקוחות, ניתן להודיע דרך מערכת הכריזה גם על עצם התרחשות האירוע וגם מה מומלץ לעשות  – לדוגמא, במקרה ומדובר בשריפה, ניתן לעשות שימוש במערכת הכריזה בכדי לכוון את הנוכחים לפתחים מהם הם יכולים לצאת מהמבנה בצורה המהירה והבטוחה ביותר – מה שגם יכול בסופו של דבר להציל את חייהם.

כאמור, מערכת הכריזה בעסק, תורמת תרומה רבה לעסק, אך בכדי ליהנות מכל היתרונות הללו, חשוב לדאוג להתאים את המערכת לגודל העסק, לסוג העסק ולשימושים אותם מייעדים בעסק עבור אותה מערכת. בחירה נכונה ונבונה במערכת הכריזה, תאפשר למקסם את היתרונות הרבים אשר טמונים בעצם קיומה של מערכת כזאת בעסק.

 

 

 

צילום תמונה ראשית: A .

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    לקבלת ייעוץ ללא עלות