מערכות תקשורת


מערכות תקשורת – הטכנולוגיה הכי מתקדמת 

בעידן בו התקשורת שלנו דיגיטלית, יש עדיין מספר מערכות תקשורת שימושיות מאוד כמו למשל מערכות טלפונים ביתיות. מערכת רב קווית זו מאפשרת ביצוע של כמה פונקציות במקביל כמו תקשורת פנימית וחיצונית בין בני הבית, חיבור לאינטרקום, פתיחת דלתות וקשר דיבורי עם שערים או דלתות חיצוניות. מה שמתאים בעיקר לבתים פרטיים.

כאשר מדובר במערכת ביתית, אפשר לחבר יותר מקו אחד ולהגדיר מספר שלוחות בהתאם לצרכים. אפשר להגדיר צלצולים שונים לכל פונקציה וכן חסימות ברמות שונות. מערכת טלפונים ביתית זו, מתחברת לכל קו טלפון קיים ובכלל זה פקס, סמארטפון, מודם, טלפון אלחוטי ועוד. 

מערכת טלפוניה לעסקים

בארגונים גדולים ובמוסדות ציבור כמו גם רשויות מקומיות ועוד, יש צורך במערכות טלפונים לעסקים. אלה הן מערכות תקשורת המסוגלות לספק מענה IP דיגיטלי ורגיל במערכות רב תכליתיות אשר ניתן להרחיב אותן לעוד אפשרויות ופונקציות בכל עת. 

בטכנולוגיה מתקדמת יש היום מערכות טלפונים לעסקים ידידותיות ונוחות לשימוש עם אפשרות של ניתוב אוטומטי של קווים סלולריים, ISDN לחיבור קווי. חיבור לדלתות חיצוניות לאפשר את פתיחתן. שילוב עם מערכת של מענה קולי, זיהוי ונתב שיחות. דפדפן שיחות, חסימות שונות. ספר טלפונים מובנה ועוד. 

תקשורת בעידן הדיגיטלי 

אומנם לכולם יש סמאטרפונים חכמים, אבל גם בעידון התקשורת הדיגיטלית יש צורך בסוגים שונים של מערכות תקשורת אשר יספקו מענה לעסקים וחברות, ארגונים גדולים ועוד. רוב ההתקשרויות שמתרחשות ביום יום בבתי חולים, מפעלים, בתי מלון ועוד, לא נעשים באמצעות טלפונים חכמים אלא באמצעות תקשורת טלפונית. 

מערכות התקשורת ובכלל זה טלפונים קווים, עדיין אהודים ושימושיים. הם יותר עמידים מטלפונים סלולריים, לא פולטים קרינה ולא מצפצפים ומסיחים את הדעת הם הודעות ושיחות ממתינות, כמו שקורה עם הטלפונים החכמים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ניתן היום להשתמש במערכות תקשורת, אשר חוסכות בזמן, אפקטיביות ומייעלות את התקשורת בכל ארגון. הן מסוגלות היום לחבר בין מאות עובדים בלחיצת כפתור, לייצר שיחות ועידה עם הרבה משתמשים ואף לנתב אליהם הודעות מהטלפונים הסלולריים. יש היום טלפונים משרדיים עם פונקציות משוכללות ורבות, כמו גם מרכזיות ועוד. 

קרא עוד: מערכות גילוי אש | מערכות אבטחה | מערכות אינטרקום | מערכות גילוי עשן ואש

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות