רבי קומות

להסתכל למעלה האתגר של תכנון ובנייה של בניין רב קומות הוא אתגר עצום מכל כך הרבה כיוונים. לא מדובר במבנים קטנים, שכוללים מספר מועט של אנשים, אלא יש כאן אחריות כלפי מאות ואף אלפי אנשים. לכן, נושא הבטיחות הוא קריטי במיוחד, ויש לתכנן במיוחד את כל הנושא של תקנות כיבוי האש. במקרה של בניינים רבי […]

להסתכל למעלה

האתגר של תכנון ובנייה של בניין רב קומות הוא אתגר עצום מכל כך הרבה כיוונים. לא מדובר במבנים קטנים, שכוללים מספר מועט של אנשים, אלא יש כאן אחריות כלפי מאות ואף אלפי אנשים. לכן, נושא הבטיחות הוא קריטי במיוחד, ויש לתכנן במיוחד את כל הנושא של תקנות כיבוי האש. במקרה של בניינים רבי קומות נושא הבטיחות אף מתעצם, כי כל תקלה קטנה יכולה להפוך לאסון גדול עם נזק עצום.

לכל מבנה שנבנה היום יש תקנות מאוד ברורות בנושא בטיחות בכיבוי אש. ברור מאוד היכן צריכים להיות ההידרנטים, המטפים, וכמובן הספרינקלרים. במקביל, מערכת כיבוי אש כוללת גם מערכת כריזה, מערכת אוורור, וכביש גישה נוח לכבאים במקרים של חירום. כיום יש הרבה מקומות שמשתמשים בפנל כבאים, שגם דואג לסגירת החשמל, הפעלת גנרטורים בחירום וכמובן קריאת עזרה.

בנייה לגובה היא מורכבת מאוד, כאשר יש לשים דגש על הבטיחות בכל קומה וקומה. בבניינים גבוהים וגדולים יש סיכוי ששריפה במקום אחד, לא תשפיע על המקום השני באופן מידי. לכן, מערכת כריזה טובה היא קריטית לבטיחותם של כל הנוכחים.

מגדלי משרדים בשונה מבניין רגיל

בבנייני משרדים גבוהים ורבי קומות יש מגוון רחב של אלמנטים ששונים מבנייני מגורים רגילים. כל הנושא של ניקיון, ציוד משרדי, ריצוף שונה ועוד. עם זאת, נושא הבטיחות הוא החשוב ביותר וזה שצריך לשים עליו את הדגש כדי להתאים אותו למציאות לבניין שמתנשא לעשרות מטרים ושיש בו כמות גדולה של אנשים.

שריפות יכולות לקרות בכל מקום, וממגוון רחב של סיבות. עם זאת, שריפה בבניין גבוה יכולה להיות קטסטרופלית, ועם השלכות קשות מאוד, לעומת בנייני מגורים קטנים. התקנים בנושא כיבוי אש הם נוקשים, אך כאלו שחייבים לעמוד בהם על מנת להשיג את ההגנה המרבית על אנשים.

מתגוררים או עובדים בבניין רב קומות? זקוקים למערכת איכותית שתקנה לכם ולשוהים במקום בטיחות רבה? חברת מיקוד תקשורת ביטחון בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות שונים של גילוי וכיבוי אש המיועדים, בין היתר, גם לרבי קומות. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-502-501

לתיאום פגישת ייעוץ

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

לקבלת ייעוץ ללא עלות