מערכות כריזה ובקרה


מערכות כריזה ובקרה של מבחר היצרנים המובילים מהשורה הראשונה, אשר עומדות בתקן 160. מערכת כריזה ובקרה איכותית וקלה לתפעול בעלת צריכת חשמל נמוכה ויעילות גבוהה. בואו לבחור את המערכת שלכם, ממגוון נרחב של מערכות. אם חשוב לך הביטחון שלך ושל העסק או הבית שלך, אל תתפשר על פחות מהכי טוב. לחץ למידע נוסף על תפקידן של מערכות כריזה

מערכות כריזה ובקרה - כל מה שצריך לדעת

מערכות כריזה ובקרה – כדאי להכיר מערכות כריזה ובקרה הינן מערכות המיועדות למגוון מקרים. חלקם מקרי חירום כמו מערכות בקרה להגנה מפני כניסה לא רצויה ומערכות כריזה להשמעת אזעקה. חלקם האחר לשימושים יומיומיים לחלוטין כמו קורא טביעות אצבעות המשמש משרדים לעקוב אחר שעות העבודה של עובדיו, רמקולים עוצמתיים לבית או למשרד, ובקרי כניסה שונים כמו […]

מערכות כריזה ובקרה – כדאי להכיר

מערכות כריזה ובקרה הינן מערכות המיועדות למגוון מקרים. חלקם מקרי חירום כמו מערכות בקרה להגנה מפני כניסה לא רצויה ומערכות כריזה להשמעת אזעקה. חלקם האחר לשימושים יומיומיים לחלוטין כמו קורא טביעות אצבעות המשמש משרדים לעקוב אחר שעות העבודה של עובדיו, רמקולים עוצמתיים לבית או למשרד, ובקרי כניסה שונים כמו קורא צ'יפים למשרדים ובתי חולים המאפשרים רק למי שיש ברשותו כרטיס ייעודי לפתוח את הדלת.

מערכות כריזה ובקרה – כל מה שצריך לדעת

מערכות כריזה הם רמקולים עוצמתיים ועמידים המיועדים להשמעת מסר למאות ואלפי אנשים. רמקולים אלה אינם ניידים והם מותקנים במבנה בו הם אמורים לפעול.

מערכות כריזה ובקרה לעת שריפה

המערכות שניתן למצוא אצלנו עומדות בכל התקנים של החוק לעת שריפה במפעל. הן כוללות בתוכן מערכות כריזה ובקרה על עשן, כך שבעת שריפה תופעל אזעקה במפעל/ משרד שבו הן מותקנות. הן כוללות גם רמקול שניתן להשמיע בו מסרים בעת שגרה ובעת חירום.

רמקולים לבית ולמשרד

הרמקולים שאנו מציעים מיועדים לתקרה אקוסטית או לחללים בינוניים וגדולים. ניתן להתקין רמקולים אלו בבית לצורך חווית צפייה טובה יותר בטלוויזיה או לצורך השמעת מוסיקה בכל רחבי הבית, וניתן להתקין רמקולים אלו בתקרות אקוסטיות לשימוש מקצועי.

מערכות בקרה

מערכות בקרה הוא שמם של מגוון מערכות כגון מערכת אינטרקום, קוראי טביעות אצבעות, קודנים וקוראי צ'יפים שמטרתם לאפשר לכם בקרה מלאה על הנכנסים והיוצאים משטח המשרד שלכם. מערכות אלה מאפשרות לסנן את הנכנסים אליכם למשרד או לעסק בשני דרכים עיקריות:

זיהוי פניו של הנכנס
מערכות אינטרקום עם טלוויזיה המאפשרות לכם לראות את פניהם של המבקשים להיכנס ולהחליט, בלחיצת כפתור, אם להכניס אותם או לא.

קודנים וקוראי צ'יפים
מאפשרים רק למי שיודע את הקוד הנכון/ יש ברשותו כרטיס או צ'יפ ייעודיים להיכנס לתחומי העסק, לחדרים מסויימים או לבניין.

מערכות בקרה משמשות מגוון רחב ביותר של עסקים כגון משרדים, מקומות שניתן לקנות מנוי אליהן ולהיכנס רק בהצגת צ'יפ או טביעת אצבע, בניינים מרובי דיירים ובתים פרטיים מוקפי גדר.

מערכות כריזה ובקרה– איך לבחור את הנכונה?

ישנם מערכות כריזה ובקרה מסויימות שקיימת חובה חוקית להתקין, וחשוב לוודא שהן עומדות בסטנדרט הבטיחות שמציבה משטרת ישראל. מערכות אחרות אינן מערכות חובה וחשוב לשים לב שקונים מערכות איכותיות, ושהספק אמין וסבלני המוכן לעזור לכם למפות את צרכי משרדכם ולבחור את המערכת המתאימה ביותר מבין המערכות הקיימות בשוק.

אצלנו במיקוד- תקשורת ואבטחה תמצאו ניסיון, מומחיות והכרה עמוקה עם מערכות הכריזה והבקרה הקיימים בשוק. נשמח לעזור לכם לבחור את המערכת המשרתת את צרכיכם בצורה הטובה ביותר.

תפקידן של מערכות כריזה בתוך מערכי בטיחות אש

כידוע, כמו ברוב מערכות הבטיחות האחרות, גם מערכת בטיחות אש מחולקת לשלושה רבדים: הפיקוד, הגילוי ותגובות המערכת. מערכות כריזה הן אחת מסוגי תגובות המערכת, בה נתמקד במאמר מידע זה. כידוע, בחלק מהגלאים שיותקנו אצלכם – יועץ בטיחות האש יבחר להורות למערכת להפעיל ספרינקלר, ובחלקם – להפעיל את מערכת הכריזה. בחלק מהמקרים הוא יורה על הפעלת שתי תגובות המערכת בו זמנית או על הפעלה מותנית: אם הספרינקלר הופעל, הכריזה תופעל, או – אם הכריזה הופעלה, הספרינקלר יעבוד.

אפיון סוגי מערכות כריזה לשימושים שונים

מערכת כריזה בחלק מהמקרים נדרשת לתגובת המערכת האוטומטית בלבד: השמעת צלצול בגילוי. במקרים אחרים, היא צריכה להכיל גם אמצעי קולי לדיבור שלכם או של אחראי הבטיחות בחברה או באתר שלכם, שמתריע מפני השריפה וקורא לנוכחים להתפנות מהמקום. יועץ בטיחות אש יבחן את האתר שלכם, בין אם מדובר בבניין ובין אם במתחם סגור, וימליץ על התקנת מערכות כריזה מהסוג הנחוץ לכם.מערכת הכריזה גם תאופיין בעוצמה שלה. בהתאם לרמת האטימה האקוסטית של הקירות מבחוץ ומבפנים תותאם מערכת שתאפשר לנוכחים לשמוע אותה היטב ובהתאם להוראות המחייבות.

מיקוד תקשורת וביטחון מספקים מערכת כריזה למתן תגובה עבור גילוי אש

על פי רוב, אם הגלאי ממוקם במרכז המבנה, ולא בכניסה אליו, רצוי לחבר מערכות כריזה שייאפשרו לכם לקבל התרעה בזמן אמת. אם יש 2 כניסות למבנה, רצוי שמערכות הכריזה יעבדו בהתניה: אם אחת עובדת (לאחר שהגלאי שלה גילה אש) השנייה לא תעבוד על מנת שהנוכחים ידעו לאן לברוח. אם שני הגלאים בשתי הכניסות ביצעו גילוי – יש להשבית תגובת מערכת זו בשל המצור שהטילה האש, ובמקום זאת להפעיל תגובת מערכת מסוג ספרינקלר לכיבוי ישיר של האש.

כמי שעוסקים 25 שנים בתחומינו, אנו בחברת "מיקוד" נשמח לאפיין גם עבורכם מערכת כריזה במערך כיבוי אש ונסייע בידכם לבחור מערכת כריזה אשר תתאים למבנה בו אתם משתמשים, תוך אספקת העוצמה הדרושה לשמיעה בחירום. בנוסף, נתכנת ברכזת הפיקוד את מערכת הכריזה כתגובת מערכת עבור הגלאי הרלוונטי.פנו לקבלת ייעוץ מהצוות המקצועי של חברת מיקוד תקשורת וביטחון בע"מ עוד היום – וזכו למענה מקצועי!

> לחץ לצפייה בתקן 160 אשר מדבר על כריזה ובקרה במקרה שריפה

מערכות כריזה

מערכת כריזה משולבת

ככל שבתי העסק ומקומות העבודה במדינת ישראל הולכים וגדלים, כך הצורך למצוא פתרונות טכנולוגיים בסיטואציות מורכבות הולך וגדל בהתמדה. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על עולם התעשייה הישראלית, בו ניתן לראות תמורות משמעותיות בשנים האחרונות, רמת הבטיחות רק הולכת וגוברת והצורך ליצור סטנדרט איכותי, משפיע על כל השחקנים בשוק. בדיוק מהסיבה הזו, יש לקוחות רבים אשר מבקשים ליצור סביבת עבודה מבוגרת, אשר מנוהלת ברמה המערכתית, תוך שימוש באמצעי בטיחות מתקדמים. לשם כך יש צורך להתקין מערכות כריזה בכל חלקי המפעל, שיכולות לשלוט בנעשה מרחוק ולהתריע במקרה חירום, כדי לזרז את הליכי הפינוי של אנשי הצוות במפעל. בעזרת הניסיון והמקצועיות של חברת מיקוד תקשורת ובטחון בע"מ, תוכלו לבצע התקנה של מערכות הכריזה לבית העסק שלכם ולהבטיח שתנאי העבודה יאפשרו פינוי בטוח בכל סיטואציה.

התקנת מערכות כריזה – לאירועים מיוחדים בתוך חלל העבודה

מפעל של עשרות אלפי מטרים מרובעים, כמה מאות עובדים והמון תנועה ותכונה של פעילות, הוא מקום שאף פעם אי אפשר לשלוט בו בצורה אבסולוטית. ככל והמפעל שלכם הוא מקום פעיל יותר, עם פס ייצור משמעותי יותר ומכונות שמנהלות את קצב העבודה, אתם נמצאים תחת סיכון יומיומי למצב של התלקחות אש או תקלה באחת מן המערכות שתסכן את כל באי מפעל. ההתמודדות עם תרחישים אלו, יכולה לבוא לידי ביטוי בכל מיני דרכים, אבל היא מחייבת אותכם בראש ובראשונה לתכנן מראש את התגובות שלכם. בעת ההתקנה של מערכות כריזה למפעל, אתם עושים צעד ראשון וחשוב מאוד בדרך ללקיחת אחריות ולשליטה על כל חלקי המפעל. מערכת הכריזה היא מערכת מרכזית שניתן לשלוט עליה בקלות ובמהירות שיא במיוחד במקרה שבו יש צורך להכריז על פינוי של כל חלקי המפעל. מעבר לכך, נדגיש כי מערכות הכריזה היום נבנות בהתאם לתקן 1220 – והן מפעילות באופן אוטומטי הודעות פינוי מסודרות. זאת בנוסך למיקרופון שמותקן בפנל כבאים לשליטת הכבאי.

מערכות כריזה למפעלים ובתי עסק יכולה להציל חיים

האפשרות להודיע לכל מי שנמצא בבניין שיש אירוע חירום וצריך לעצור את רצף העבודה, היא פתרון אולטימטיבי למצבים מסכני חיים. במקום לנסות לטפל באתגר על ידי פעולות ידניות, מערכת התרעה אוטומטית יכולה אפילו להתחבר למערכת כיבוי האש ולבצע בשבילכם, בתוך זמן אפסי את ההתראה. מערכות כריזה מסוגלות לתת היום מענה מאוד רחב למגוון אירועים, כך שאתם מסוגלים להתאים את מצבי החירום במפעל לסיטואציות טיפוסיות לפס הייצור שלכם. כל זאת על בסיס הניסיון המקצועי והידע האישי של אנשי חברת מיקוד תקשורת ובטחון בע"מ, שתמיד נמצאים כאן כדי לעזור.

התקנת מערכת כריזה לעסק

מערכת כריזה לעסק

תקשורת בין קבוצה גדולה של אנשים, או בתוך בית עסק הומה אדם, היא נושא שחשוב לתת עליו את הדעת בשגרה, אבל גם ובעיקר בחירום. ככל שאתם עובדים במקום צפוף יותר, עם תכונה רבה של אנשים, כך קשה יותר לתקשר בין הצוותים השונים ולאפשר יעילות מיטבית בסביבת העבודה. אחד הפתרונות הכי נגישים ליצירת תקשורת בין צוותים שונים במקומות עבודה הומי אדם, מבוססת על התקנת מערכת כריזה לעסק שמתאימה את עצמה לצרכים הייחודיים שלכם. זו היא החלטה שמשפרת בצורה משמעותית את שגרת היומיום, אבל בה בעת גם מאפשרת התמודדות עם אירועים כמו התפרצות של שריפה בעסק שמחייבים פינוי מהיר של כל מי שנמצא בסביבה. בדיוק מהסיבה הזו, כדאי לכם לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת מיקוד תקשורת ובטחון בע"מ, לקבלת הצעת מחיר להתקנת מערכת הכריזה לעסק שלכם.

למה חשוב להתקין מערכת כריזה לעסק?

ישנן כמה וכמה סיבות מרכזיות שבגינן חשוב לכם לבצע התקנה של מערכת כריזה לעסק. מבחינתם של בעלי עסקים רבים, אלו הן הסיבות המרכזיות:

  • עבודה בטיחותית – כשמדובר על מפעלי תעשייה, מרכזים לוגיסטיים ופסי ייצור מקצועיים, האפשרות לנהל את סביבת העבודה בצורה מרוכזת ועל ידי איש מקצוע אחד המפעיל את מערכת הכריזה של העסק יכולה ליצור סביבת עבודה בטוחה הרבה יותר ולמנוע תקלות מסכנות חיים בקרב העובדים.
  • תפעול נוח ונגיש – לחיצת כפתור אחת מאפשרת הפעלה של מערכת כריזה על העסק, בתנאים הדרושים לכם ותוך מינימום הפעלה של משאבים מיותרים.
  • חיבור מערכות – ישנן מערכות כריזה לעסק שיכולות להתממשק עם מערכות בטיחות אחרות וליצור התראה אפקטיבית יותר מכל סוג התראה אחר. הדוגמה הקלאסית היא חיבור מערכת כריזה לעסק למערכת גילוי וכיבוי אש, בשביל ליצור התראה אוטומטית במקרה של שריפה או חשד לשריפה.
  • עלויות התקנה נוחות – ישנן מערכות מסוגים שונים שיכולות לתת מענה לצרכים שונים, בהתאם לתקציב הנתון בחברה שלכם. ייעוץ של אנשי מקצוע מיומנים יכול לעזור לכם לבחור את המערכת הנוחה ביותר לצרכים שלכם, תוך מתן תשומת לב לעלויות.

אל תהססו לפנות למקצוענים על מנת להתקין מערכת כריזה למשרד

כל שנותר לכם בשלב זה על מנת להחזיק מערכת כריזה לעסק, הוא לפנות לאנשי מקצוע. הידע והניסיון של אנשי חברת מיקוד תקשורת ובטחון בע"מ, יאפשר לכם לקחת החלטות נכונות ולהבטיח שאתם מתקינים מערכת על בסיס ידע מקצועי אמין ורב שנים. כך שתוכלו ליצור סביבת עבודה הרבה יותר בטוחה לטובת העובדים שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות