מיגון אבטחה

הגנו על האנשים היקרים ללבכם ועל רכושכם בעזרת הכלים והמערכות המתקדמות בעולם.

 _________________

על מנת להגן על רכוש ונכסים בבית או בעסק, יש להתקין מערכת מיגון ואבטחה מותאמת אישית. אנו מתכננים מערכות אזעקה פנימיות, חיצוניות והיקפיות. ניתו לחבר את מערכות האזעקה ישירות למוקד אבטחה ובכך להבטיח כי בזמן חירום המענה יהיה מיידי.

מיקוד תקשורת ובטחון מתכננת, מתקינה ומתחזקת שלל מערכות מקיפות מותאמות אישית לבניינים, בתים פרטיים, עסקים, קניונים, רשתות קמעונאיות, מפעלים, משקים חקלאיים, יאכטות וכלי שייט נוספים.

 

מערכות אבטחה

במיקוד תקשורת ובטחון תמצאו את המערכות האפקטיביות והבטוחות ביותר להגנה ואבטחה. אנו מציעים שלל מערכות הגנה מהפשוטות ועד המורכבות ביותר.

אנו מתמחים בתכנון והתקנת מערכות אזעקה פנימיות והיקפיות משולבות עם מצלמות אבטחה  גלויות וסמויות, משווקים מגוון רחב של מצלמות אבטחה (רשת, ip, מוסלקות, מצלמות אינפרא, ממונעות וכו׳).

אצלנו במיקוד תקשורת ובטחון תשלמו מחיר הוגן ותזכו לשירות הטוב ביותר. החל מייעוץ הנוגע לסוג המערכות להן אתם זקוקים, דרך התקנתן, השמשתן ובדיקתן.

עם מספרים לא ניתן להתווכח ואנו במיקוד תקשורת ובטחון נותנים פתרונות תקשורת ובטחון לרישוי עסקים כבר למעלה מעשרים וחמש שנה.

בעזרת הידע, ההתמחות והניסיון העשיר שלנו תוכלו להיות בטוחים כי העבודה שהזמנתם תעמוד בסטנדרטים הנוקשים שמציבות חברות הביטוח ותתבצע ללא דופי.

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות