חשמל חכם – מה זה אומר ואיך זה יכול לעזור לך בניהול הבית והעסק?

חשמל חכם

מערכת חשמל חכם היא מערכת המאפשרת שליטה על כל המערכות החשמליות בבית ובין היתר: מזגנים, מערכות אזעקה, מערכות השקיה, תאורה, תריסים חשמליים ועוד.

מערכת חשמל חכם טומנת בחובה יתרונות רבים ומגוונים ובין היתר: אפשרת לחסכון משמעותי באנרגיה – וכחלק מכך, חסכון בעלויות החשמל ותחושת ביטחון ורוגע גבוהים בידיעה, שמוצרי החשמל השונים בבית מכובים בשעה שהם לא בשימוש. אנשים רבים לא בטוחים לגבי ההבדלים בין חשמל חכם לבית חכם – אז בכדי לעשות סדר, מערכת בית חכם שכולנו מכירים, פועלת בעצם על חשמל חכם – מה שמאפשר בעצם את השליטה מהמערכת המרכזית על מוצרי החשמל השונים בבית. מערכת חשמל חכם מורכבת ממגוון חלקים ובין היתר: מחשבי בקרה, חיבורים אלחוטיים, בקרים, מפסקים ועוד.. כמובן שבאמצעות התקנה נכונה ומקצועית, המערכות בסופו של דבר נראות אסטטיות ומרשימות.

חשמל חכם

חשמל חכם – יתרונות רבים, מערכת אחת

מערכת חשמל חכם היא אמצעי אשר בכוחו לחבר בין מגוון רחב של מערכות הפזורות ברחבי הבית ולאפשר לדיירים ליהנות משליטה מלאה על כל המערכות דרך מקור אחד – זה יכול להיות שלט, מכשיר טלפון חכם, מסך מגע, אייפד ומוצרים שונים. ברוב המקרים, המשתמשים במערכת לא חייבים להיות בבית בכדי לשלוט באותה המערכת – מה שאומר שאם לדוגמא, הם נמצאים במקום מסוים ומזהים דרך הטלפון שלהם שיש אור אשר דולק באחד החדרים, למרות שאף אחד לא נמצא בית – הם יוכלו לכבות את האור מרחוק. חשוב לציין שישנן מערכות חשמל , אשר מאפשרות תכנות שורה של פעולות מראש ועוד מגוון רחב של פעולות – ההמלצה היא לבחון לעומק את התכונות השונות של מערכות חשמל מסוגים שונים בטרם בחירת המענה אשר תענה על הדרישות של בצורה הטובה ביותר.

דרך לחסוך בהוצאות

אז נכון שהתקנת מערכת החשמל החכם עולה כסף, אבל מדובר בהשקעה משתלמת – בסופו של דבר הכסף ההתחלתי שהוצאת יכול לחזור אליכם דרך חשבונות החשמל. באמצעות מערכת החשמל , תוכלו לוודא ששום מוצר חשמלי לא פועל או דולק אם הוא לא בשימוש – מה שיכול להיות מאוד מורגש בגובה של חשבון החשמל בכל חודש. כאמור, בכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים הטמונים באותה מערכת חשמל , חשוב לבחור בקפידה את המערכת ולשים דגש על כל הפרמטרים אשר יסייעו לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר. כמובן, שיש לשים דגש גם על התקנה מקצועית ואיכותית של אותה מערכת חשמל נבחרת.

.

לתיאום פגישת ייעוץ

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

    chevron_left לקבלת ייעוץ ללא עלות