ספרינקלרים

ספרינקלרים לכיבוי אש

מערכת ספרינקלרים היה מערכת משוכללת לזיהוי וכיבוי אש ללא מעורבות יד אדם. מערכת ספרינקלרים יכולה להציל חיי אדם בעת שריפה ולמנוע נזקים עצומים בשווי מאות אלפי ואף מליוני שקלים למבנה ולציוד בתוכו. 

ממה בנויים ספרינקלרים?

כאשר אתם רואים ספרינקלר מותקן בתקרת החדר, אתם בעצם רואים רק את קצה הקצה של מערכת צינורות מסועפת ומשוכללת להובלת מים וכיבוי שריפות. קצות הצינורות המותקנים בתקרה מצוידים בסוגרים רגישים לחום אשר נפתחים באופן מקומי בחשיפה לטמפרטורות גבוהות.

כאשר מערכת הסוגרים נפתחת, המים מפוזרים באופן שווה על פני כל החדר באמצעות חורים קטנים השולחים זרמי מים עוצמתיים לכל עבר. חשוב לציין שספרינקלרים אינם מחוברים למערכת לגילוי עשן אלא עובדים באופן מקומי בלבד בחשיפה לחום גבוה. פיצ'ר זה שומר על ציוד אלקטרוני יקר ערך ברחבי המבנה ומונע נזקי מים מהאזור במבנה אליו לא הגיע האש. כאשר אתם מתקינים ספרינקלרים לכיבוי אש אתם יכולים להיות בטוחים שרק החדר בו יש אש יירטב.

למים במערכת ספרינקלרים יש תפקיד משולש: מניעת חמצן מהאש וכיבויו, ניקוי האוויר מעשן וחומרים מסוכנים וקירור חדרים עם אש להצלת האנשים השוהים שם.

פיזור איכותי

מערכת טובה של כיבוי אש יכולה להציל חיים ורכוש  ולכן, כאשר מאבזרים מבנה עם מערכות כיבוי אש ספרינקלרים יש לוודא שבוחרים במערכת איכותית ואמינה העומדת בתקן 1928. תקן זה מוודא שפיזור הספרינקלרים הינו מקסימלי, ועמידה בתנאי התקן מבטיחים את הסיכויים הטובים ביותר למלחמה באש. 

התקנת מערכת ספרינקלרים היא חובה כמעט בכל מבנה כיום, בייחוד כאשר מדובר במבנים ציבוריים או מסחריים, ויש לוודא שמתאימים את המערכת למבנה.

מאפיינים

  • ספרינקלרים לכיבוי אש מציעים פונקציה דואלית לגילוי וכיבוי אש במערכת אחת.
  • התאמה מירבית למבנה שלכם על פי תקן 1928.
  • הורדת טמפרטורה + כיבוי אש מהיר = הצלת חיים.
  • טיפול מדויק במוקד השריפה מונע נזקי מים משאר המבנה.
  • מי הכיבוי מתחברים אל אדי העשן וחומרים מסוכנים אחרים ומנטרלים אותם מן האוויר.
  • אפקט הקירור המושג באמצעות מי הכיבוי שומר על ביטחונם של כוחות ההצלה.
  • מים מהווים אמצעי כיבוי זול, זמין ומהיר לכיבוי אש.

הספריקנלרים של מיקוד תקשורת וביטחון

אנו מספקים ספרינקלרים מאת מבחר יצרנים מהשורה הראשונה. הספרינקלרים שלנו מספקים שירותי כיבוי איכותיים ואינם דורשים הפעלה בידי אדם או בידי מערכת אזעקה. 

הביטחון שלנו מתחיל מחשיבה על הדברים הקטנים ביותר.

אנחנו אחראים להתקנה החל משלב התכנון כולל בדיקת אופיין מים לוודא שכמות המים מספיקה לפי גודל המבנה וייעודו, ביצוע המערכת כוללת תכנון ע"י מהנדסי החברה, אישור התכנון ע"י מעבדה מוסמכת, התקנת המערכת ואישורה בסוף ההתקנה ע"י מעבדה מוסמכת, חיבור המערכת למערכות התראת אש להתראות חיצוניות, ביצוע ניתוק חשמל במידת הצורך, הפסקת מיזוג, הורדת מעלית ופתיחת הדלת, הפעלת מפוחים ועוד.

ביצוע כל מערך התקנת מערכת ספרינקלרים משולב בגילוי עשן ומערכות נוספות לאיתור, כיבוי והגנה מאש מתבצע ע"י חברתנו מתחילה ועד הסוף, כולל אינטגרציה מלאה בין כל המערכות.

מעוניינים לשלב מערכת כיבוי אש מסוג כזה בעסק שלכם? חברת מיקוד תקשורת ביטחון בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות שונים של גילוי וכיבוי אש עם דגש רב על התאמה למבנה ולצרכים הקיימים. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-502-501

ראו עוד: מיקוד תקשורת וביטחון | טלפייר | מפסקים חכמים | מערכת בית חכם


לתיאום פגישת ייעוץ

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? לתאום פגישה 1700-502-501

לקבלת ייעוץ ללא עלות